Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/studiofl/public_html/plugins/system/jfrouter.php:302) in /home/studiofl/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 317

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/studiofl/public_html/plugins/system/jfrouter.php:302) in /home/studiofl/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 318

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/studiofl/public_html/plugins/system/jfrouter.php:302) in /home/studiofl/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 319
 KANJIŽA 2012
Get Adobe Flash player

SPONZORI

Elmar International, d.o.o. Beograd
Auto Servis AS, SZR, Valjevo
Gumaplast, SZR, Beograd-Sopot
Phoenix LTD
Sigmma, SZR, Begeč
Korun Honda, d.o.o. Beograd
Logistic Group, d.o.o. Beograd
FŽV Želvoz, a.d u rest. Smederevo
Eliton, d.o.o. Beograd
Stefing, d.o.o. S. Palanka
Kran Tehnik, d.o.o. Beograd
Šinvoz, d.o.o. Zrenjanin
Eming, d.o.o. Beograd
Intermehanika, d.o.o. Smederevo
PU ILV, Beograd
Metalcoop Produkt, d.o.o. Beograd
Idi Ninčić, d.o.o. Beograd
Nevlakor, d.o.o. Beograd
Prorail, d.o.o. Subotica
Solekomerc, d.o.o. Beograd
Semtehnik, d.o.o. Beograd
Tehnoliv Komerc, d.o.o. Veliko Orašje

NA MREŽI

We have 36 guests online

KANJIŽA 2012

Održano je kvalifikaciono takmicenje za

državno prvenstvo Srbije u Kanjiži 10.03.2012. godine.

REZULTATI KVALIFIKACIONOG TURNIRA

KATEGORIJA MINI SOLO

ZIVKOVIC TATJANA 4 MESTO ,, VICTORY,,
JOVANOVIC ANJA 5 MESTO ,,FUEGO,,
STOJANOVIC TIJANA 6 MESTO ,, FUEGO,,

KATEGORIJA MINI DUO

HATLAK MARIJA I HRISTOV TEODORA 2 MESTO

KATEGORIJA MINI GRUPA

,,ADIEMUS ,, 5 MESTO

KATEGORIJA MINI FORMACIJA

,,KLAS,, 2 MESTO
,,BAR NA PODU,, 6 MESTO

KATEGORIJA YOUT SOLO

VLAJKOVIC ELENA 5 MESTO ,,FUEGO,,
GORANOVIC IVANA 2 MESTO ,,AMELIE,,
ZIVKOVIC JANA 8 MESTO ,,TEODORA,,
STOLIC EMILIJA 7 MESTO ,,BOMBONA,,

KATEGORIJA YOUT DUO

GORANOVIC IVANA I JA NA ZIVKOVIC 2 MESTO

KATEGORIJA YOUT GRUPA

,,ASTURIAS,, 6 MESTO
,,LEGENDE,, 3 MESTO

KATEGORIJA YOUT FORMACIJA

,,CUBANA, CUBANA,, 1 MESTO

KATEGORIJA JUNIOR SOLO

MILICA ADAMOVIC 2 MESTO
STEFANOVIC ANA 6 MESTO

KATEGORIJA JUNIOR DUO

,,FLAMENKO,, 2 MESTO 

DRAGE BALERINE ,ZAHVALJUJEM SE I CESTITAM NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA!